Poznaj nas!

SellCars to firma swiadcząca usługi z zakresu skupu i sprzedaży samochodów używanych. Cechuje nas pełen profesjonalizm i najlepsza jakość usługi.

Swoje usługi świadczymy na terenie całego powiatu częstochowskiego.

Gwarancja profesjonalnej usługi!

O nas

Nasza firma zajmuje się skupem
pojazdów w każdym stanie. Kupujemy auta całe, ale także uszkodzone,
skorodowane, zniszczone, wymagające napraw jak i w idealnym stanie. Skupujemy zarówno pojedyncze sztuki jak i całe floty firmowe, auta osobowe, samochody ciężarowe oraz auta dostawcze.

Auto odbieramy jeszcze tego samego dnia kiedy otrzymujemy zlecenie. Sprzedaż samochodu naszej firmie to 100% satysfakcji. Oferujemy jedne z najwyższych cen na rynku. Zaoszczędzimy Ci czasu i zbędnych nerwów. Sprzedaż samochodu nie musi być wcale trudna. Umawiamy się z Państwem w dogodnym dla Was miejscu i czasie. Dojeżdżamy pod wskazany adres i po krótkich oględzinach samochodu kończymy transakcję. Co ważne, nie ponoszą Państwo przy tym żadnych ukrytych kosztów.

O efektywnosci naszej firmy świadczy również fakt, że w 96% zgłoszeń transakcja dobiega do skutku. Jest to spowodowane między innymi tym, że zaproponowana przez nas cena może być nawet o 40% większa niż w konkurencyjnych skupach samochodów.

Masz pytania? Napisz do nas!